Gulki gejszy - kto stosował?

Pomysły, marzenia, fantazje. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
piszka
Posty: 171
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54

Gulki gejszy - kto stosował?

Post autor: piszka »

Od dłuższego czasu kręcą mnie Kulki Gejszy. Jedna z moich koleżanek o nich wspominiała, niestety mój partner nie jest zainteresowany takimi zabawami.. i nie wiem co robić.
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 183
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Re: Gulki gejszy - kto stosował?

Post autor: ononka »

Rozmawiałaś z nim otwarcie na ten temat?
Mój mąż też nie był przekonany do gadzetow erotycznych, ale powiedziałam mu o swoich potrzebach i się zgodził. Teraz sam jest chętny na tego typu zabawy. Tylko kupując kulki analne, musisz postawić na jakość :)
Awatar użytkownika
piszka
Posty: 171
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54

Re: Gulki gejszy - kto stosował?

Post autor: piszka »

W sumie to masz rację. Pogadam z nim jeszcze raz na ten temat.
Co do kulek, to co masz na myśli pisząc żeby postawić na jakość?
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 183
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Re: Gulki gejszy - kto stosował?

Post autor: ononka »

Często tego typu gadżety wykonywane są z plastiku, co może być niebezpieczne w skutkach.
Ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci tę ofertę https://smartballs.pl/ Korzystałam z niej i naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić.
miłaST

Re: Gulki gejszy - kto stosował?

Post autor: miłaST »

Kulki gejszy to nie tylko gadżet erotyczny. Stosuje się je też do ćwiczeń mięśni Kegla, które mogą pomóc na przykład kobietom borykającym się z nietrzymaniem moczu. Takie kulki gejszy możesz zamówić na https://arena.pl/kategoria/kulki-i-koraliki-677
Mańka

Re: Gulki gejszy - kto stosował?

Post autor: Mańka »

Ale co partner ma w tej sprawie do powodzenia, przecież kulki gejszy mają być dla Ciebie, nie dla niego ;) Ja bym kupowała, bez zastanowienia, jeśli miałabym ochotę :) mogę polecić Ci sklep erotyczny LoveSpot - maja ogromny wybór kulek :) .
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: Gulki gejszy - kto stosował?

Post autor: paula22 »

Szczerze mówiąc nie miałam okazji. Ale sporo na ten temat czytałam i wiem, że wiele kobiet chwali to rozwiązanie. Tutaj strefanamietnosci.pl masz też fajny blog z taką wiedzą i z tego co pamiętam to jest cały art poświęcony kulkom. Rzuć okiem. Myślę, że taka rzetelna wiedza pomoże Ci podjąć decyzję czy stosować, czy nie.
ODPOWIEDZ