Skup domów - ktoś coś?

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Ambroży Moss

Skup domów - ktoś coś?

Post autor: Ambroży Moss »

Witam serdecznie. Szukam czegoś, co pozwoli mi zaoszczędzić czas przy sprzedaży mojej nieruchomości, a właściwie domu. Jestem szalenie zainttygowany ilościa poleceń tego typu firm. Czy ktoś ma swoje sprawdzone firmy świadczące te uługi. Oczekuję fachowych porad i sprawdzonych umiejętności. Koniecznie firma powinna być podobna do firmy świadczącej skup domów za gotówkę Gdynia niestety odpada, ale pozostałe rejony jak najbardziej.
Mąka

Re: Skup domów - ktoś coś?

Post autor: Mąka »

Tak naprawdę sam skup nieruchomości jest bardzo fajnym rozwiązaniem i ja jestem zdania, że zdecydowanie warto jest z takich kwestii skorzystać. Mogę dodać, że ja współpracowałem już z firmą https://transakcja24h.pl/ i to właśnie oni skupili ode mnie moje mieszkanie.
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: Skup domów - ktoś coś?

Post autor: ellen »

Możliwości żeby sprzedać nieruchomość, czy w tym konkretnym wątku dom są różne. Na przykład ja zdecydowałam się zamieścić bezpłatne ogłoszenie nieruchomości na Pokato i to była bardzo dobra opcja, bo bez problemu klienta na dom znalazłam. Tym bardziej, że to żadna trudność, a jednak dużo osób ten serwis przegląda.
ODPOWIEDZ