prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Róż

prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Róż »

Niedawno przyszedł do mnie list z informacją, że zmarł mój wujek i ja jako jego spadkobierczyni, otrzymuje w testamencie cały jego dług. Nie powiem, trochę się przeraziłam, dlatego pilnie poszukuję kancelarii, która w moim imieniu się zrzeknie się tego "majątku". Znacie kogoś z Gdańska, kto ma w tym doświadczenie?
wątek

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: wątek »

Jeżeli chodzi o prawo spadkowe, to w moim mniemaniu warto zainteresować się kancelarią, która specjalizuje się w działaniach na tej płaszczyźnie. Może poszukaj tego typu informacji na lokalnych forach? Może ktoś pisał tam jakieś interesujące i pomocne opinie? Mam nadzieję, że się uda. Trzymam kciuki!
Róż

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Róż »

Powiem wam, że naprawdę ciężko znaleźć odpowiedniego mecenasa w krótkim czasie. Trzeba zrobić naprawdę dobry research, żeby trafić za pierwszym razem do odpowiedniej kancelarii. Najlepiej będzie, jak faktycznie ktoś ci kogoś poleci, bo w ten sposób najłatwiej znaleźć kogoś sprawdzonego
Róż

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Róż »

Jeżeli mogę ci coś doradzić, to koniecznie zgłoście się do kancelarii http://www.mindykowski.pl/ Oni mają ogromne doświadczenie w tego typu sprawach, więc bez wątpienia będą w stanie wam pomóc. Pamiętajcie, że dobra pomoc prawna jest niezastąpiona na sali sądowej, kiedy Wam brakuje już słów.
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: ellen »

W wielu dziedzinach prawa również w spadkowym można liczyć na kancelarię Węgłowski w Szczecinie. Plus jest taki, że działają w całym woj. zachodniopomorskim i na Pomorzu. To kancelaria z dużym doświadczeniem i wieloma wygranymi sprawami na swoim koncie. Na nich można polegać w 100%.
ODPOWIEDZ