portal randkowy

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

portal randkowy

Post autor: agapis »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://randkujmy.co.uk
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: portal randkowy

Post autor: Zrelaksowana »

A co sądzicie na temat biur matrymonialnych, na przykład takich, jak biuro https://www.duetcentrum.pl/? Czy Waszym zdaniem warto jest korzystać z usług takich właśnie miejsc? Czy mieliście kiedyś z takim biurem do czynienia? I co, udało Wam się tam kogoś wartościowego poznać?
fodża

Re: portal randkowy

Post autor: fodża »

nie mam absolutnie żadnego doświadczenia jeśli chodzi o biura matrymonialne, nigdy nie korzystałam z takich usług :) co nie znaczy, ze nie interesuje mnie nawiązywanie nowych znajomości, wręcz przeciwnie :) jeśli chodzi o ciekawe wg mnie portale to na pewno wymieniłabym Feelio https://www.facebook.com/Feelio.portal. mam tu konto od jakiegoś czasu, to miejsce gdzie można poznać kogoś o podobnych zainteresowaniach i poglądach na życie. nie ważna jest orientacja, kolor skory czy dotychczasowe doświadczenia. Podoba mi się tu :)
ODPOWIEDZ