Jak podkreślić rzęsy?

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Ryta68
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2021, 11:19

Jak podkreślić rzęsy?

Post autor: Ryta68 »

Słuchajcie, zastanawiam się jak najlepiej podkreślić rzęsy, może coś doradzicie? Od jakiegoś czasu robię sobie hennę, czasem sama, w domu, ale zdecydowanie częściej chodzę do Wyspy Piękna (w Kutnie) - jednak profesjonalna ręka kosmetyczki takie usługi jak henna zrobi zdecydowanie lepiej. Ale zastanawiam się coraz częściej nad makijażem permanentnym brwi.
Traszka

Re: Jak podkreślić rzęsy?

Post autor: Traszka »

U mnie henna totalnie się nie sprawdza, bo zaraz pojawiają się krostki i opuchlizna. Prawdopodobnie jestem uczulona. Tuszu do rzęs też nie mogę używać, bo mega podrażnia i oczy mi łzawią, więc musiałam sięgnąć po jakieś naturalne metody (odżywki do rzęs też odpadają). A że od lat jestem fanką olejowania włosów, to pomyślałam, że taki olej zadziała też na rzęsy. Stosuję te oleje: https://kosmetolog.sklep.pl/olejowanie- ... osy/b_rpvj i jestem zadowolona, bo może nie wydłużają rzęs spektakularnie, ale za to bardzo ładnie je zagęszczają. Nakładam je pędzelkiem po eyelinerze i szczoteczką po tuszu do rzęs, więc mam pełną kontrolę nad tym, ile pakuję tego oleju. Wiadomo, najlepszy jest olej rycynowy, bo też przyciemnia, ale myślę, że bez obaw możesz używać też innych olejów. Jeżeli stymuluje wzrost włosów, to pewnie na rzęsy zadziała podobnie.

A jeżeli jesteś zdeterminowana, to może makijaż permanentny? Moja kuzynka robi takie tatuażowe kreski i powiem Ci, że chętnie bym się zdecydowała. Boję się tylko, że to też mnie uczuli. Sam efekt bardzo mi się podoba i nawet po wielu tygodniach czy miesiącach wygląda ładnie. Wiadomo, co parę lat trzeba taką kreskę poprawiać, bo ten barwnik płowieje, ale przynajmniej nie trzeba się malować codziennie. Rozmarzyłam się, bo taka wygoda to jest coś. No nic, może chociaż brwi sobie poprawię :) W sumie to chyba tyle, możesz jeszcze spróbować jakichś suplementów diety, bo one też pomagają. Niestety, ale na widoczne i zadowalające efekty zawsze potrzeba dużo czasu.
Misia89

Re: Jak podkreślić rzęsy?

Post autor: Misia89 »

Cześć wszystkim! No więc, przyszłam tu, żeby porozmawiać z wami o tym fajnym zabiegu, jakim jest lifting rzęs. Nie wiem, czy to wiecie, ale takie uniesione i podkręcone rzęsy potrafią całkiem zmienić wyraz naszego spojrzenia! Dlatego postanowiłam podzielić się z wami tym, co już wiem na ten temat. Trochę dowiedziałam się z tej strony https://wytworniamydla.pl/lifting-rzes- ... aje/b_kjwj. Lifting rzęs to taki trik, że kosmetyczka ładuje nam na rzęsy takie specjalne preparaty, które je podkręcają i unoszą. I kurczę, po prostu powiem wam, że robi różnicę! Te rzęsy wyglądają tak, jakbyśmy cały czas używały super zalotki, a przecież nikomu nie chce się codziennie tego robić, prawda? No i ta procedura, to nie jakiś długi i skomplikowany proces. Najpierw oczyścią rzęsy z resztek makijażu, potem smarują ten magiczny żel czy płyn na rzęsy, co je podkręca, a później nałożą jeszcze taki preparat utrwalający, żeby ten efekt się dłużej trzymał. I tyle! Proste, szybkie i efekty wow! Co do efektów, no, to jak już wspomniałam, rzęsy wyglądają tak niesamowicie, że aż miło na nie patrzeć. Jest więcej objętości, są podkreślone i wyraziste, więc nasze spojrzenie nabiera takiego pewnego czaru. I coś mi mówi, że jak będziemy miały takie efektowne rzęsy, to przyciągniemy uwagę wielu osób! No i super jest to, że te efekty utrzymują się sporo czasu - mówią, że około 6-8 tygodni. Czyż to nie wspaniale? Można sobie pozwolić na taki lifting rzęs raz na jakiś czas i cieszyć się rezultatami przez długi czas! Oczywiście, jak to w życiu bywa, nie każdy ma takie same rzęsy, więc efekty mogą się różnić. Ale nie martwcie się, bo najlepiej skonsultować się z kosmetyczką, ona doradzi, co będzie dla was najlepsze.
Corisa

Re: Jak podkreślić rzęsy?

Post autor: Corisa »

Żeby ładnie podkreślić rzęsy to oprócz dobrego tuszu przydają się też odpowiednie przybory kosmetyczne. Bardzo lubię używać zalotki, żaden kosmetyk nie dawał mi takiego efektu jak właśnie użycie tego gadżetu. Parę sekund, trochę wprawy i rzęsy są ładnie podkreślone, oko bardziej otwarte i wydaje się większe.
ODPOWIEDZ