Henna czy makijaż permanentny

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Olista

Henna czy makijaż permanentny

Post autor: Olista »

Bardzo lubię mieć podkreślone oczy i zawsze dbam o to, żeby ładnie się prezentowały. Myślałam nawet o tym, żeby zdecydować się na makijaż permanentny brwi, ale szczerze mówiąc, chodzę na hennę do Wyspy Piękna w Kutnie i wydaje mi się, że akurat w moim przypadku taka henna jest zdecydowanie wystarczająca.
Dagmara Garncarczyk

Re: Henna czy makijaż permanentny

Post autor: Dagmara Garncarczyk »

Czasami nie trzeba robić sobie makijażu permanentnego, wystarczy korzystanie z dobrych produktów takich jak wosk do brwi. Dobrze dobrane produkty na prawdę robią super robotę.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Henna czy makijaż permanentny

Post autor: Liliana »

Ani jedno, ani drugie, żadne tych rozwiązań mi nie odpowiada. Wolę jednak stawiać na naturalność, a nie tworzyć na swoim ciele coś sztucznego. Ale o kto woli.
Luckaana

Re: Henna czy makijaż permanentny

Post autor: Luckaana »

Mam kilka swoich ulubionych produktów do malowania brwi. Wybieram brązy, bo mam brwi w tym kolorze i wygląda to przy mojej karnacji najbardziej naturalnie, lubię lekki efekt. Oprócz brązowej kredki lubię także utrwalić kształt żelem do brwi, dzięki niemu wszystko się ładnie trzyma nawet przez wiele godzin.

przerabianie fotek w internecie
ODPOWIEDZ