Brama na pilota

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Safana-88
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2022, 23:27

Brama na pilota

Post autor: Safana-88 »

Jesteście w stanie doradzić mi jaki jest koszt postawienia ogrodzenia posesji (oczywiście orientacyjny koszt z jeden metr), uwzględniając przy tym bramę automatyczną. Jeśli chodzi o to drugie, to słyszeliśmy, że jeśli chodzi o napędy do bram przesuwnych, to najlepiej postawić na sprawdzoną matkę Beninca. Naprawdę ma bardzo dużo pozytywnych opinii :)
Jerzy

Re: Brama na pilota

Post autor: Jerzy »

koszt bardzo różny. Zalezy od wielkości działki i tego z czego chcesz zrobic ogrodzenie. Możliwości jest wiele. Panelowe z marketu czy robione na zmaównie - to wszystko wpływa na koszt.
Co do automatyki to ja mam i polecam bardzo BFT. Montowany zetsaw w ubiegłym roku. Brama jeździ szybko i sprawnie. Czasem mam wrazenie, że ciagle jest w ruchu.
Zestaw montował i programował profesjonalny instalator dzięki czemu nie ma żadnych awarii. Ważne jest, żeby siłowniki były odpowiednio dobrane do wagi i wielkości samej bramy. U mnie dwuskrzydłowa.
Kaśka

Re: Brama na pilota

Post autor: Kaśka »

Bramy i drzwi wysokiej jakości macie dostępne na stronie https://allfire.pl/kategoria/bramy-przeciwpozarowe/ takie produkty przeciwpożarowe często są bardzo drogie ale ta firma ma dobre atrakcyjne oferty dlatego warto zapoznać się z całą ich ofertą którą mają dostępną na swojej stronie internetowej.
Sławomir

Re: Brama na pilota

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Alvera - https://alvera.pl/drzwi-do-domow/. Wykonali dla mnie nowe drzwi do domu, wszystko w terminie i bez problemów, dlatego mogę wam ich szczerze polecić. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ