hala do wynajęcia

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

hala do wynajęcia

Post autor: agapis »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, mam nadzieję że pomogłem. https://www.magazyn-odreki.pl/hala-do-wynajecia/
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 178
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:45

Re: hala do wynajęcia

Post autor: Gustavo »

Jeżeli po wynajęciu będziecie chcieli natomiast wyposażyć taką halę we wszystko co niezbędne to polecam sklep Skladuj24.pl
Awatar użytkownika
Kobix
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45

Re: hala do wynajęcia

Post autor: Kobix »

Można i tak, pewnie większość osób decyduje się na takie rozwiązanie. Jak macie możliwości to sprawdźcie sobie i firmę https://www.ekobud.net.pl która zaprojektuje dla was idealny magazyn. Zapoznajcie się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
Ultrafara
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:25

Re: hala do wynajęcia

Post autor: Ultrafara »

Można wynająć magazyn, także i sprzęt do magazynu. Bardzo popularne są wózki widłowe na wynajem - jest to super opcja szczególnie na początku, gdy nie będzie was jeszcze stać na to żeby zakupić własny sprzęt. Wynajem też się opłaca gdy macie bardziej gorące okresy w firmie i potrzebujecie na tydzień, dwa, większe ilości wózków widłowych. Co do wynajmu powinniście zainteresować się firmą Gizo. U nich można w dobrej cenie wynająć solidy sprzęt.
Dylań

Re: hala do wynajęcia

Post autor: Dylań »

Jeśli ma być to magazyn przy domowy to nic trudnego. Gorzej z wykończeniem dużego magazynu pod sklep albo z wynajęciem wolno stojącej hali. To polecam tą stronę https://www.e-regaly.pl/. Chyba lepszej nie ma jeśli chodzi o profesjonalne stawianie magazynów
Kwaś

Re: hala do wynajęcia

Post autor: Kwaś »

Pamiętajcie, że niezależnie od tego czy to hala czy magazyn to najważniejsze jest wyposażenie i zaprojektowanie powierzchni. Do tego sprawdzi się idealnie firma Future Logistics. Ich ofertę znajdziecie na: https://futurelogistics.pl/oferta Polecam spojrzeć na ich szeroką ofertę!
Awatar użytkownika
kenta
Posty: 26
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:12

Re: hala do wynajęcia

Post autor: kenta »

Jestem zdania, że każda hala powinna posiadać wentylację. Taki system zadba o właściwą cyrkulację powietrza, gwarantując przy tym najwyższą jakość. Oczywiście, aby takie rozwiązanie mogło służyć latami, należy regularnie zlecać jego czyszczenie. Kiedy musiałam po raz pierwszy zlecić taką usługę, to ten artykuł: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-poznan/ bardzo mi pomógł. Dostałam odpowiedzi na nurtujące pytania, a gdy przyszło do czyszczenia, to potrafiłam porozumieć się z ekipą.
Grześ

Re: hala do wynajęcia

Post autor: Grześ »

Cześć. Firma KMC Services wynajmuje miejsce w halach magazynowych. Mają dobrą lokalizację biorąc pod uwagę logistyczne potrzeby przedsiębiorstw. My wprawdzie zlecaliśmy im zaprojektowanie magazynu https://kmc-services.com.pl/projektowan ... eczenstwo/, ale znajomy wynajmuje od nich "kawałek podłogi". Na ich stronie znajdziesz położenie wszystkich magazynów. Mają dobrą ofertę.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: hala do wynajęcia

Post autor: Zrelaksowana »

Jeśli szukacie takich hali magazynowych do wynajęcia, to polecam zajrzeć na stronę https://miejscapaletowe.pl. Znajduje się tam jak widać wyszukiwarka, która pomoże Wam znaleźć taką halę o określonych wymiarach i na określonym terenie ;) Sądzę, że może się Wam to przydać ;)
melek

Re: hala do wynajęcia

Post autor: melek »

Należy wziąć pod uwagę znaczenie ochrony przeciwpożarowej w magazynie ze względów bezpieczeństwa. Według mnie wszystkie obiekty powinny być wyposażone w systemy ochrony przeciwpożarowej i muszą być regularnie aktualizowane. Należy przestrzegać dokumentu jak instrukcja bezpieczeństwa pożarowego , aby zapewnić bezpieczeństwo obiektów przed potencjalnym zagrożeniem pożarowym. Bez wątpienia pomaga to zapobiegać wszelkim przyszłym incydentom pożarowym.
margerita

Re: hala do wynajęcia

Post autor: margerita »

A może jednak lepiej byłoby wybudować coś swojego? Co wy na to? Jakby co firma https://carcon.pl/produkt/hala-stalowa- ... agazynowa/ zajmuje się projektowaniem i realizacją takich obiektów. Także możecie do nich się zgłosić....
ODPOWIEDZ