Budowa

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
farasr

Budowa

Post autor: farasr »

Doskonale wiem, jak ma wyglądać nasza budowa, ale jeśli już, to na początku Was zapytam o takie https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda-4 możliwości projektowe. Macie jakieś info dla mnie w tym względzie? Wiecie coś więcej?
aneczkaa

Re: Budowa

Post autor: aneczkaa »

Widzę tutaj wiele wspaniałych porad... Ja też dodam coś od siebie, bo jak poszukujecie kogoś, kto będzie pełni nadzór budowlany szczecin , to warto zgłosić się do bwg.pl . Tam znajdziecie kogoś z doświadczeni, kto wie jak powinna wyglądać fachowo budowa. Na nich możecie polegać.

spontex cloth
kaki

Re: Budowa

Post autor: kaki »

Myśleliście już o tym, gdzie dostaniemy szalunki do wykopów ? Ja jednak mam w tym aspekcie naprawdę sporo kłopotów, dlatego będę zobowiązana za wskazówki. Każda jest na wagę złota. No i jak już, to sprawdzajcie dla mnie niektóre powiązania. To może naprawdę mieć sens, a mi coś wskażecie. Jeśli oczywiście mogę prosić.
żywiołowaa

Re: Budowa

Post autor: żywiołowaa »

Co byście kupili w pierwszym toku, jeśli mowa o materiały budowlane? W sumie nie mam w tej kwestii żadnego doświadczenia i jestem po prostu w tym względzie mocno niezsynchronizowana. Dlatego jeśli można prosić, wskażcie sobie jakieś wskazówki i co możemy kupić? Sprawdzam na razie coś takiego https://wolfbouwmaterialen.nl/. Co wy na to?
lusii72

Re: Budowa

Post autor: lusii72 »

Sama mam dość problemów i jak coś, to po prostu mocno się rozwijam na punkcie tego, co mogę zrobić i jak mam sobie porozwiązywać niektóre kwestie. I dla mnie na pewno termy do podgrzewania wody są czymś takim. Mocno się skupiam na tym, co ma dobrze wyglądać. Może warto to rozważyć?
kely88

Re: Budowa

Post autor: kely88 »

Fajnie - warto się wymieniać sprawdzonymi namiarami. Ja przykładowo teraz znalazłem firmę SODSYS , która oferuje
obejmy specjalistyczne, opaski i inne artykuły łączeniowe, które w różnych działaniach mogą się wam przydać. Możecie sobie sprawdzić.
miusa

Re: Budowa

Post autor: miusa »

A widzicie, ja również zaczęłam się rozglądać po pracowni MG Projekt, bo mam świadomość, że oni zdecydowanie mają coś konkretnego i dobrego. I wstępnie mam Qubik 4 https://www.mgprojekt.com.pl/qubik-4 jako projekt moich marzeń. Jestem tradycjonalistką i dla mnie to naprawdę ważne, by wszystko spokojnie ogarnąć. Co wy na to?
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 183
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Re: Budowa

Post autor: ononka »

Budując dom, warto takze mieć namiar na rzeczoznawca budowlany który ma szeroki zakres usług, a takze szybki terminy. Jak chcecie, to mogę dać wam namiar na sprawdzoną firmę.
najaare

Re: Budowa

Post autor: najaare »

Ja to sobie mocno sprawdzam wiele obszarów i na pewno dobrze będzie zobaczyć, jak powinno wyglądać lakierowanie drewna pistoletem i jakie ma to w tym względzie zawahania. Może się okazać, że to jest czymś dobrym, a może jednak nie. Dajcie znać, co sądzicie.
ODPOWIEDZ