Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Wszystko o gotowaniu, jedzeniu i pieczeniu. Same pyszne przepisy i ciekawe rozwiązania kulinarne. To wątek dla smakoszy i łasuchów.
Awatar użytkownika
meg8201
Posty: 79
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:13

Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: meg8201 »

Tak jak w tytule - nie mam czasu na gotowanie, a zależy mi na tym, aby jeść zdrowo. Jak rozwiązać ten problem? Czy catering dietetyczny jest dobrym rozwiązaniem?
Ostatnio zmieniony 15 sty 2021, 11:26 przez meg8201, łącznie zmieniany 1 raz.
laluśka

Re: Nie mam czasu na gotowanie

Post autor: laluśka »

Jak najbardziej. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości spożywanych posiłków i na smaku skorzystaj z oferty cateringu dietetycznego Warszawski Wikt. Przyrządzane przez niego dania są smaczne i czuć, że produkty są naprawdę dobrej jakości.
eluśka

Re: Nie mam czasu na gotowanie

Post autor: eluśka »

Ja również polecam Warszawski Wikt - dania są smaczne i dobrze doprawione. Sama z niego korzystam i jestem zachwycona.

upc telewizja opinie
zięba

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: zięba »

Zgadzam się z @eluśka - sama korzystałam z usług tego cateringu dietetycznego i złego słowa nie mogę powiedzieć na jego temat - aż chciało się jeść...
ruśka

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: ruśka »

Czy wybrałaś już jakąś firmę cateringową? Swego czasu korzystałam również z firmy Warszawski Wikt i nie zawiodłam się na nich nigdy.
utopią

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: utopią »

Ja wolę gotować sama. Nie każdy catering jest dobry. O wiele korzystniej wychodzi jak zamawiam składniki online https://www.bee.pl/9100-maki-i-skrobia i gotuje wszystko tak jak lubię
AnitąSmiley

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: AnitąSmiley »

Ogólnie to polecam każdemu skorzystanie z usług cateringu dietetycznego. Jeżeli są Państwo z Krakowa, Katowic, Gliwic, Chorzowa, Sosnowca, czy Rudy Śląskiej, to polecam serdecznie catering happy-diet - jedzenie jest bardzo dobre i zdrowe, ceny przystępne, a efekty diety widoczne :)
Kasieńka

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: Kasieńka »

Ogólnie, jesli chodzi o mnie, to catering jest super opcją. Ja akurat zdecydowałam się na Wygodnądietę i jestem z nich bardzo zadowolona. Jedzonko jest smaczne, świeże i zdrowe i co wazne, ja w końcu jem regularnie i już w sumie dzięki temu udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów.
Śliweczka

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: Śliweczka »

W mojej ocenie szukając dobrego cateringu dietetycznego w Warszawie to na pewno warto tutaj wziąć pod uwagę ofertę z którego sama korzystam, czyli SportFoodBox w wydaniu Classic fit na 2000kcal gdzie będziecie mogli liczyć na świetne smaki, wyjątkowe zestawienia zarówno słodkości, kremy, różne mięsa itd. Kalorie odpowiednio policzone z pomocą dietetyka i jednocześnie dostawa terminowa. Warto sprawdzić https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-warszawa i każdy nowy dzień zaczynać w pełni zdrowo!
Aśka

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: Aśka »

Ja tam akurat bardzo lubię gotować więc nie mam tego problemu. Ostatnio znalazłam sobie fajnś stronkę z przepisami i dziś np. zaplanowałam takiego kurczaka https://drosed.pl/przepis/kurczak-kukur ... -jablkami/ Niby nic specjalnego ale moim domownikom bardzo posmakował;)
lańka

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: lańka »

Jak nie masz czasu na gotowanie, a zależy Ci na tym, aby odżywiać się zdrowo, to koniecznie zdecyduj się na dietę pudełkową. Istnieje sporo dobrych cateringów dietetycznych. Warszawski Wikt rzeczywiście jest w porządku (sama z niego korzystam - dokładniej, z diety domowej, czteroposiłkowej).
ilońka

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: ilońka »

Zdecydowanie. Lepiej zdecydować się na catering niż zamawiać coś z barów szybkiej obsługi. Co do Warszawskiego Wiktu, to obecnie jestem na diecie od nich i jestem z niej zadowolona. Jem smacznie, zdrowo i do tego gubię zbędny balast. Naprawdę polecam.
aluśkaa

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: aluśkaa »

Ja też tak uważam. Odkąd jestem na diecie pudełkowej z Warszawskiego Wiktu nie chodzę na zakupy i nie kupuję byle czego. Wcześniej kupowałam chipsy, orzeszki, słodycze itd... Nic zdrowego... a waga rosła jak szalona. Na szczęście powiedziałam sobie STOP i postanowiłam o siebie zawalczyć.
poliś0404

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: poliś0404 »

Dla mnie Warszawski Wikt to rewelacja! Słyszeliście w ogóle o nowej opcji? Jest wymiana posiłków i teraz można zamienić swój obiad mięsny na wege lub rybny, kosztuje to tylko złotówkę. Świetna opcja, prawda? Myślę, że zainteresuje to osoby, które rzadko jedzą mięso i zamieniają je na coś innego.
ińka

Re: Czy warto skorzystać z cateringu Warszawski Wikt? Nie mam czasu na gotowanie.

Post autor: ińka »

aluśkaa pisze: ↑17 sie 2021, 22:18 Ja też tak uważam. Odkąd jestem na diecie pudełkowej z Warszawskiego Wiktu nie chodzę na zakupy i nie kupuję byle czego. Wcześniej kupowałam chipsy, orzeszki, słodycze itd... Nic zdrowego... a waga rosła jak szalona. Na szczęście powiedziałam sobie STOP i postanowiłam o siebie zawalczyć.
Mogę polecić Warszawski Wikt. Schudłam na ich diecie redukcyjnej 15 kilogramów :) Teraz mam przerwę ,ale coraz częściej myslę o powrocie do pudełek, bo boję się, że zaraz wrócą moje stare nawyki a wraz z nimi kilogramy.
ODPOWIEDZ