Ciekawe szkolenia

Wszystko o gotowaniu, jedzeniu i pieczeniu. Same pyszne przepisy i ciekawe rozwiązania kulinarne. To wątek dla smakoszy i łasuchów.
Awatar użytkownika
Nisko
Posty: 151
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:12

Ciekawe szkolenia

Post autor: Nisko »

Wiadomo, ze takich szkoleń jest bardzo dużo i trudno się na coś kokretnego zdecydować. nawet tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ wybór jest dość duży jednak najlepiej wybierać coś co dostarczy nam przydatną wiedze.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Zrelaksowana »

Moim zdaniem bardzo ciekawe szkolenia oferuje również firma szkoleniowa Kar Group. Z jej pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Po każdym ukończonym u nich kursie możecie otrzymać specjalny certyfikat, który potwierdzi zdobyte przez Was umiejętności : )
Awatar użytkownika
FajnyMiki
Posty: 4
Rejestracja: 11 mar 2020, 21:28

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: FajnyMiki »

Myślę, że obecnie jest coraz więcej różnych ofert szkoleniowych i ludzie coraz częściej się na to decydują. Ostatnio sam rozmawiałem z bratem, który był na szkoleniach zakupowych https://goodman.eu/szkolenia/szkolenia-zakupowe/. Z tego co się orientuję to szef wysłał go na to, żeby mógł szybciej awansować i rzeczywiście tak też się stało :)
Awatar użytkownika
Liliannka
Posty: 245
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:40

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Liliannka »

To jeszcze zależy co nas interesuje. Warto rozwijać swoje pasje, doskonalić swoje umiejętności co może także zapewnić nam dobrą karierę zawodową. Teraz na czasie jest grafika komputerowa - sporo firm poszukuje takich osób z umiejętnościami. Z tego względu warto zapisać się na taki dobry kurs z digital painting https://domin-krakow.pl/kurs-digital-pa ... photoshop/ - zajrzyjcie na ofertę pracowni Domin z Krakowa - to świetna okazja do podszkolenia się jak i stworzenia dobrego portfolio na przyszłość.
Awatar użytkownika
MonikaKownacka7
Posty: 18
Rejestracja: 26 lut 2020, 9:12

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: MonikaKownacka7 »

A co z językiem angielskim biznesowym ? gdzie na takie szkolenia czy kursy chodziliście. Ja jakiś czas temu uczestniczyłam w szkoleniu w Fundacji Fortis w Katowicach www.fundacjafortis.p “ język angielski biznesowy w trybie indywidualnym (od poziomu A2). W mojej pracy bardzo stawiają na angielski więc takie szkolenie bardzo mi się przydało.
Awatar użytkownika
berdyszak
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2020, 15:16

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: berdyszak »

U mnie w pracy też jest duży nacisk na język, poszukałam dobrą szkołę językową https://fixly.pl Teraz mam indywidualne zajęcia z lektorem i już widzę, że mój poziom jest lepszy.
Awatar użytkownika
psotna
Posty: 111
Rejestracja: 28 paź 2019, 20:44

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: psotna »

Warto wyrabiać sobie różne szkolenia, ponieważ dzięki nim możecie zdobyć wymarzoną pracę. Tutaj https://www.kursylektor.pl/kwalifikacja ... -i-osob,40 znajdziecie też zawodowe kursy. Chociażby możecie dobrze przygotować się na stanowisko kierowcy zawodowego. Myślę, że niejedną osobą może takie szkolenie zainteresować.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 50
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:35

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: mleczko90 »

Ja polecam szkolenie sprzedażowe https://integritysolutionspoland.pl/integrity-selling/ - mają innowacyjny sposób nauki, mocno rozbudowane szkolenie. Polecam
Awatar użytkownika
Bela
Posty: 116
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:59

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Bela »

Jeśli ktoś z Was jest trenerem personalnym (lub fizjoterapeutą) warto doszkolić się na kursie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ czyli treningu mięśni dna miednicy, ostatnio dość popularnym.
Awatar użytkownika
Genia
Posty: 32
Rejestracja: 27 sty 2020, 23:41

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Genia »

Ja ostatnio szukałam szkoleń ze stylizacji brwi i rzęs, czytałam opinie i wiele osób poleciło mi Patrycję Zielińską i szkolenia w jej Akademii Szkoleniowej Lashes & Brows w Warszawie https://patrycjazielinska.pl Pani Patrycja jest laureatką wielu konkursów i mistrzostw w stylizacji brwi, więc chociażby to jest moim zdaniem dobrą rekomendacją:)
MIchał289

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: MIchał289 »

Bardzo ciekawe szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta oferuje firma circinus.pl - są to głównie szkolenia dla firm. Miałem okazję uczestniczyć w ich szkoleniach - zorganizował mi je mój pracodawca - przekazano mi bardzo dużą dawkę wiedzy i praktyczne metody, które mogłem później wdrożyć w swojej pracy na co dzień. Sam odczuwam, że dzięki tym szkoleniom lepiej wykonuje swoje obowiązki, ale mimo wszystko weryfikują mnie wyniki, które stale rosną ;)
Śnieżka

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Śnieżka »

Podczas wakacji zamierzam skorzystać z kursu organizowanego przez https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/ ... rskie.html . Myślę, że to nie tylko fantastyczna przygoda, ale także doskonałe doświadczenie oraz uprawnienia do pływania po jeziorach.
Aśka22

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Aśka22 »

Ja zaproponuję nie tyle ciekawe co potrzebne szkolenia a mianowicie te z zakresu ochrony danych osobowych https://www.isecure.pl/ Zgodnie z wytycznymi musisz o to zadbać i uważać bo kary są ogromne i nie stać cię na nie. RODO to nie przelewki więc korzystaj z pomocy specjalistów w postaci wspomnianej firmy.
ODPOWIEDZ