Film

Wątek zarówno dla fanów twórczości Scorsese, jak i Burtona. To przestrzeń na dyskusje o kinematografii, reżyserach, aktorach i festiwalach filmowych, ale też miejsce dla luźnych rozmów o filmach.
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 219
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Film

Post autor: hakuros »

Macie jakieś godne polecenia filmy na Netflixie? Szukam czegoś nowego, może akurat wasze propozycje mnie zachęcą :) W ogóle, jakie najchętniej gatunki wybieracie? Lubicie polskie filmy?
Awatar użytkownika
piszka
Posty: 171
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54

Re: Film

Post autor: piszka »

Ja jestem fanką kina amerykańskiego :) Jeden z lepszych filmów, jakie ostatnio miałam okazję zobaczyć to Na Noże. Nie wiem czy on leci w kinach, ale spokojnie możecie go zobaczyć na stronie https://dobre-filmy.pl/cale-filmy/na-noze-2019-online/ Mam nadzieję, że spodoba wam się równie mocno, jak mnie.
Awatar użytkownika
Gilmor
Posty: 90
Rejestracja: 21 sty 2020, 15:19

Re: Film

Post autor: Gilmor »

Serial Bitten jak ktoś lubi wilkołaki
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Film

Post autor: drakarisczy5 »

Ja od siebie mogę polecić premierę filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" , która odbędzie się 13 marca w piątek. Według mnie, warto wybrać się na tę produkcję, ze względu chociażby na fakt, iż od dawna żaden producent nie odważył się ruszyć takiego gatunku filmowego, jakim jest horror. Należy mu się chociaż wsparcie, więc zachęcam do pójścia na ten film do kina i sprawdzenie o co tyle szumu.
Awatar użytkownika
Roksana12
Posty: 43
Rejestracja: 21 paź 2019, 13:31

Re: Film

Post autor: Roksana12 »

Ostatnio znalazłam na VOD film pt '' Zenek'' Podobało mi się najbardziej to, że została ukazana prawdziwa Historia , a ja takie filmy uwielbiam najbardziej. Zerknij sobie.
remeł

Re: Film

Post autor: remeł »

Ja zamiast filmu o wiele bardziej wolę dobrą książkę, na przykład na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/pulapka-nam ... 15799.html Znalazłam świetną ofertę na książkę której poprzednie tomy zawładnęły moim sercem, nie mogę sie doczekac kiedy będę mogła ją miec.
ODPOWIEDZ